J. Brabenec ©, V. Ferkl (G), P. Galavský, Mar. Nůsek, T. Dvořák, P. Rozkovec, B. Tuček, V. Farský, J. Procházka

Komentář rozhodčí:
???

Komentář vlastní:
Pošesté za sebou se vždy před sezónou Jara přihlásíme do ligového poháru Pavla Formáčka. Jde nám především, abychom se ještě před ostrým startem trošičku rozhýbali. Byl nám nalosován tým Morna to zařídí FC, pro mě neznámé mužstvo. Jedině co jsem zjistil, že se jedná o průměrný tým osmé ligy sezóny Podzim 2012.
Od začátku zápasu měl soupeř o něco více míč na svých kopačkách a vytvořil si zajímavé šance. A nebýt Vládi mohl se zápas odvíjet úplně jinak. Nestalo se tak a proto na našem kontě se objevil první vstřelený gól. Získal jsem na naší straně míč a přihrál Benovi. Byli jsme v klasické brejkové situaci dva na jednoho. Ten potáhl míč a následně mi ho vrátil. Já jsem udělal pár kroků a zasekl míč před bránicím hráčem, už vypadalo, že jsem promeškal šanci, mezi tím se vrátili další bránicí hráči. Na pomezí vápna jsem šajtlí vystřelil na vzdálenější tyč, nešlo o prudkou střelu ale dobře umístěná, 0:1. Zanedlouho jsme se radovali z druhé gólu a to ze standartní situace rohového kopu. Rozehráli jsme a nejvýše vystoupal Tomáš, který dal, jak sám řekl první gól hlavou.
Po přestávce ve druhém poločase jsme se dostali ještě do mírných nesnází a to když po nedůrazném ukončení soupeřové akce jsme museli lovit míč z naší sítě, soupeř snížil na 1:2. Naneštěstí sehrál Jirka (rozehrávající) a Ben (zakončující) skvěle standartní situaci. Jirka přihrál do strany míč okolo zdi na Bena, který se dvěma kroky dostal do lepšího úhlu na střelu. Prostřelil soupeřova brankáře a mi se radovali z opětovného vedení o dvě branky. Stejnou akci předvedl tým z Morny v prvním poločase, ale bez tíženého efektu.
Tým Morna to zařídí FC byl o něco fotbalovější, ale selhala mu především v prvním poločase střelecká muška a tak jsme mohli zvedat ruce mi. V dalším kole nás opět čeká neznámí tým z osmé ligy, tentokrát ale kvalitativně lepší dle ligy sezóny Podzim 2012.