Mar. Nůsek ©, V. Ferkl (G), P. Galavský, V. Farský, Mich. Nůsek, J. Procházka, B. Tuček, J. Chytil

???

Komentář rozhodčí:
???

Komentář vlastní:
Tak opět pozdě, ale přece se s Vámi podělím o těch pár střípků, které si ještě pamatuji ze zápasu s týmem Banzai, poháru Ligový pohár Pavla Formáčka 2012. Mužstvo Banzai se v sezóně podzim 2011 pohybovalo ve středu tabulky šesté ligy. Takže tým se, kterým se dá hrát, a nejsme odsouzeni už předem k porážce, tak jak to občas v tomto poháru bývá.
Zápas se odehrál v podstatě ve stejné režii tak jako spousty zápasů v minulosti. Soupeř byl lepší invidualně jeden na jednoho a v držení míče. Mi jsme opět útočili z protiútoků. V prvním poločase si soupeř vytvořil více šancí ať už střelbou nebo kombinací. Mi, jsme jich měli méně, ale o to více nebezpečnější . Bohužel, aby jsme vstřelili gól musíme si vypracovat spousty šancí a pak dáme takové góly, které jsou přinejmenším úsměvné. Jako tomu bylo krátce před koncem prvního poločasu, kdy měl Michal dvě velké šance na skórování, když se ocitl sám před brankářem, ani jednu neproměnil. Nakonec dál gól hlavičkou při našem autu. A díky této brance jsme vyhráli první půli.
Soupeřovy góly si nepamatuji, tak nemůžu říci více, jen že vždy následovali bezprostředně po našich trefách na 2:1 a 3:2. Další náš gól zařídil Ben a ani nevím, jak k tomu došlo. Tentokrát si vše pamatuji, ale viděl jsem jen to, že míč šel na brankáře, za ním byl obránce a pak až Ben. Najednou byl míč mezi dvěma prvně zmíněnými a balón propadl dál za ně, kam přiběhl Ben a do prázdné brány zvýšil na 2:1. Další gól vstřel Peter ze standartní situace, z ucti hodné vzdálenosti, vypálil směr brána a míč se zastavil až o síť branky. Soupeř, jak už jsem psal, rychle vyrovnal a tlačil více než v prvním poločase. Pokud se dalo říci, že jsme v prvním poločase měli více stoprocentních šancí a jednu i proměnili vedli, jsme zaslouženě o druhém poločase se tohle říct nedá. Právě naopak, měli jsme méně šancí než soupeř a, když rozhodčí zapískal, konec byli jsme jenom rádi.
A protože se jednalo o pohárové utkání, museli rozhodnout penalty. Na ty jsem nominoval všechny krom mě s bratrem a Vládi. Kdo proměnil či ne je vidět víše. Jen se zmíním o Vláďovi, který svými zákroky chytil dvě penalty a především tu v poslední sérii, která nám společné s proměněnou penaltou Petera (ten kopal dvě a obě proměnil) zajistil postup. V dalším kole nás čeká tým Zelená liška juniors, který hraje 4. ligu. To už bude jiné kafe, naposledy když jsme hráli s týmem z téže lize, tak jsme dostali nadílku hned deseti kousku.