P. Galavský ©, P. ??? (G), Mar. Nůsek, Mich. Nůsek, V. Farský, T. Palička, T. Dvořák, J. Procházka, R. ???

Komentář rozhodčí:
???

Komentář vlastní:
K pohárovému utkání jsme se sešli nakonec docela v hojném počtu, i když to ještě v týdnu vypadalo, že nás bude sotva šest. Bohužel to bylo jediné pozitivum na tomto zápase. Neodehráli jsme vůbec dobré utkání, vypracovali si minimum šancí na vstřelení gólů a soupeř jen navyšoval, skóre. Ale pojďme od začátku.
Začátek zápasu byl vcelku vyrovnaný soupeř měl mírnou převahu, ale na obou mužstev byla vidět nerozehranost a časté ztráty míčů. V polovině prvního poločasu jsme, ale udělali v brankovišti chybu. Brankářovi vypadla střela a soupeřův hráč, který nebyl krytý stačil postrčit míč do naší branky. O chvíli později jsme udělali další chybu a to když soupeřův hráč si ze strany hřiště vyběl na střed a nikým neatakován vystřelil dobře umístěnou střelu k pravé tyčce naší branky. Nehráli jsme dobře byly jsme všude druhý a většina našich akcí končila na pár metrů za soupeřovou půlkou.
Ve druhém poločasu jsme začali lépe, převzali jsme aktivitu a soupeř spoléhal na protiútoky i když žádný góloví efekt to nepřineslo. Protiútoky soupeř jen navyšoval skóre na konečných 5:0. Z naší strany stojí za zmínku Robinova střela, která skončila na břevnu a Tomášův pokus o překonání gólmana, kdy se po mé přihrávce mezi nohama bránícího hráče ocitl sám před brankářem. Jak sám pak uvedl měl vystřelit důrazněji. Střelu brankář tečoval a i když mířila dále do brány obránce ji stačil zachytit a odkopnout do bezpečí.
Co říci závěrem, štěstí pro nás že to byla jen příprava resp. pohár a ostrý start začne až za měsíc, snad se do té doby dáme dohromady a předvedeme lepší výkon.