profesori.biz

ARCHIV NOVINEK

19/09/12 Odečtení bodů týmu Torpedo Praclub

První potrestaným týmem v této sezoně je Torpedo Praclub. STDK uložila trest dle SŘ a Propozic soutěží za nedelegování rozhodčího za 2 SU ze dne 16.9.2012. Odečtení 4 bodů, pokuta 600,- Kč.

autor článku: MaRtIn

17/09/12 1. kolo, 2012 Podzim - Černý pumy

Tak nám to opět začala Hanspaulka, sezóna Podzim 2012. V prvním kole jsme narazili na tým Černý pumy. S tímto týmem jsme se ještě nesetkali, takže velká neznámá. Opětovně v prvních kolech podzimní sezóny máme problémy s docházkou a to ještě umocnilo, že Ivan kvůli pracovním povinnostem minimálně tuhle sezónu vynechá.
      Téměř celý zápas měl soupeř mírnou převahu neboli držení míče tak okolo 60:40. Především dva menší hráči ve středu hřiště dokázali podržet míč a taky něco udělat. Tím nás dokázali přehrávat a tvořit si šance. Obrana opět pracovala dobře především ... zde

04/08/12 NeOficiální představení soupeřů na sezónu Podzim 2012

Jsme v půlce prázdnin a Hanspaulská liga začíná pomalu ťukat na dveře. Zbývá něco málo přes měsíc a zase se sejdeme na hřišti. Jelikož se na stránce http://www.sportovninoviny.cz/fotbal/hanspaulka, objevují rozlosování dříve, tak jako po každé sezoně se v přestávkách občas podívám jestli náhodnou už není známo s kým se utkáme. Tak se stalo v těchto dnech NEOFICIÁLNÍ rozlosování na další sezónu je ... více se dozvíte pod odkazem zde.

edit: (26/08/12) Jedná se už o oficiální představení soupeřů na sezónu Podzim 2012

23/06/12 11. kolo, 2012 Jaro - Alej FK B

V posledním kole jsme zavítali za velmi teplého počasí do Běchovic, proti nám nastoupil neznámý tým Alej FK B. S tímto soupeřem jsme neodehráli ještě ani jeden vzájemný zápas a tak jsme mohli předjímat o kvalitách jen z dosavadních výsledků naší ligy. Se ziskem jedenácti body si držel střed tabulky, předpokládal jsem tedy vyrovnané utkání. Omyl nebylo, soupeř nás přehrál více méně na plné čáře. Výsledkově jsme se drželi první poločas, ale druhý už jsme neustáli.
      Nejdříve bych se pozastavil na docházce, to že se scházíme, jak šváby na pivo není nic nového a sám tomu vydatně přispívám, ale že někdo slíbí, že přijde a pak nedá ani pět dní po zápase vědět proč tak učinil je vrchol nezodpovědnosti a sobectví. Oni si ty blbci, co na tom hřišti musejí běhat po šedesát minut bez možnosti střídat, nějak ... zde

14/06/12 Odečtení bodů týmu Příkopy FC

Dalším potrestaný tým v této sezoně je Příkopy FC. STDK uložila trest dle SŘ a Propozic soutěží za nedelegování rozhodčího za 2 SU dne 10.6.2012. Odečtení 6 bodů, pokuta 600,- Kč. Tím se tento tým odsoudil k sestupu i když před tímto trestem měl zaručenou účast v sedmé lize i na podzim 2012.

12/06/12 10. kolo, 2012 Jaro - Akvaristika TJ

V dalším kole tentokrát už desátém, jsme si jeli pro záchranu. Nebo jsme v to alespoň doufali, narazili jsme na tým Akvaristika TJ. S tímto soupeřem jsme odehráli jedno utkání v lize 2:2 a jeden zápas v poháru, kdy jsme si odnesli potupnou porážku 0:5. Náš soupeř se nacházel na posledním místě tabulky bez jediné ... zde

11/06/12 9. kolo, 2012 Jaro - ABCOM

V devátém kole jsme přivítali ABCOM. Momentální lídr naší tabulky. S tímto soupeřem máme pozitivní bilanci a to jednu prohru 4:5 a dvě výhry 8:1, 5:2. I když naše přesvědčivé výhry z posledních vzájemných zápasů mohli napovídat, že si jedeme pro další výhru opak, byl pravdou. Soupeř i přes tyto prohry byl v utkáních vyrovnaným soupeřem, bohužel vždy měl desetiminutovku, kdy dostal v krátkém sledu tři, čtyři góly a pak už se hraje jak pod dekou. Ale letos bylo něco jinak, ABCOM prohrál své první utkání s Vysmátými zajíci 3:5. Následně už šel od výhry k výhře a to si připsal v minulém kole výhru 5:0 nad Pornolištičkami.
      Soupeř nás od první minuty točil a mi jen přihlíželi co se na hřišti děje. Dobrá přihrávka, zpracování a střelba to zdobilo našeho soupeře, všechno co mi povětšinou postrádáme. Hned na úvod zápasu jsem pozdě přistoupil k útočícímu hráči, který přihrál na nikoho nekrytého spoluhráče, který neměl problém zavěsit do prázdné brány. V půlce prvního poločasu následovali slepené dva góly a bylo ... zde

30/05/12 8. kolo, 2012 Jaro - Nulová šance

Po první výhře v předešlém kole nás v osmém kole čekal tým Nulové šance. Se kterým jsme doposud odehráli jedno utkání, které jsme prohráli 0:1. Nutno poznamenat, že jsme hráli v hodně nestandartní sestavě. Jejich bilance po třech kolech byla plný počet bodů, ale od té doby už nezaznamenali ani bod a s šesti body na tom byli stejně jako mi.
      První poločas se nám vydařil až nebývale dobře. V téhle sezóně jsme většinou tahali za kratší konec lana mi, tentokrát tomu bylo, ale naopak. Byli jsme aktivnější, v minulých kolech jsme byli hodně často u míče o krok později a pak jsme se hodně nadřeli, abychom získali balón do svého držení. Takhle tomu dnes nebylo, rychle jsme přistupovali k hráčům. A tím získali spousty míčů. Ale také jsme hodně znepříjemňovali ... více

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

Copyright © 2008 - 2017 MaRtIn. Všechna práva vyhrazena.