profesori.biz

ARCHIV NOVINEK

14/10/13 5. kolo, 2013 Jaro - Kalich club Žižkov

Další zápas nás čekal na Pražačce poprvé v sezóně na jiném hřišti. Sešli jsme se v hojném počtu ve čtyřech na střídačce. Zato soupeři Kalich club Žižkov chyběl hráč a tak hráli celý zápas o jednoho muže v poli míň. Výhoda, na první podhled ano, ale tradičně pro nás když musíme tvořit hru tak špatný. Začátek zápasu se nám povedl, už od páté minuty jsme vedli 0:1. To když Pavel nebo Ben vystřelil a já ani nevím, jestli jsem se dotkl nebo ne patičkou usměrnil pod tělem brankáře míč do brány. Od tohoto okamžiku jsme už jen tápali. Šance jsme měli a to několik, ale byla to jedná velká křeč. Chyběl nám klid v rozehrávce a tak se stávalo, že nás i v některých ... zde

Prozatím přidávám několik fotek ze zápasu, které naleznete tady.

autor článku: MaRtIn

06/10/13 4. kolo, 2013 Podzim - Hypochondři

Za slunečného a velmi chladného počasí jsme se v téhle sezóně sešli už po čtvrté, tentokrát proti týmu se kterým jsme neměli tu čest Hypochondři. Mohli jsme jen usuzovat z minulých zápasů. Tým Hypochondři s jedním vítězství při skóre 5:5, napovídal, že se bude hrát vyrovnané utkání. V začátku utkání mi přišlo, že se hraje hodně nahoru dolů. Jeden útok střídal druhý a to na obou stranách. Obě mužstva měli několik možností skórovat, nestalo se tomu tak. Až mi sami jsme pomohli soupeři ke vstřelení gólu. Zahráli jsme malou domů, Vláďa mi mohl v pohodě přihrát. V tu chvíli na něj zavolal též volný Peter, na opačný straně ... zde

06/10/13 3. kolo, 2013 Podzim - Huňáč PK

Třetí kolo, pro nás jistě prestižní hanspulské ligy, se odehrálo v Záběhlicích. Po minulém debaklu od Hiltonu bylo důležité, vylepšit si trochu sebevědomí, ale hlavně bodový zisk v tabulce. Nebylo to však jednoduché. Cesta k bodům vedla především v o něco větším chtění zvítězit, v lepší fyzičce a nakonec i v té koncovce (za vydatného přispění štěstěny)
      První půle byla bezgólová. Hrál se vyrovnaný a musíme si přiznat na sedmou ligu poměrně špatný fotbal. Bez Petra a s polovičním Honzou se vůbec nedařilo udržet míč ve středových řadách. Když už jsme se dostaly do koncovky, obešlo se to často ... zde pokračování

autor článku: Paolo (božský):D

05/10/13 2. kolo, 2013 Podzim - Hilton Prague

Dne 21.9.2013 jsme odehráli jeden z nejhorších zápasů v Hanspaulce. A přitom před zápasem bych tomu nikdo z nás ani zmínkou neřekl. Soupeř Hilton Prague prohrál v prvním kole 1:7, mi jsme po dobrém výkonu vyhráli. A tak jsem minimálně čekal, vyrovnaný zapas. Jak jsem se mýlil. Soupeř se do nás pustil hned a zostra, třetí minuta zápasu a už jsme prohrávali 0:1. V půlce prvního poločasu jsme prohrávali 0:3. Následně Pavel svoji inviduální akci utekl po straně. Po povedené střele snížil, ovšem mi jsme hned z další akce prohrávali opět o tři branky v poločase to bylo už o propastných pět branek 1:6 a tomu nebyl ještě konec. Soupeř na co sáhl, to proměnil, jeho produktivita byla úžasná. K tomu přidali pohyb, náběhy a přihrávky a mi jsme se stali na tomto hřišti pouhými kužely.
      Druhý poločas jen dokončil náš mizerný výkon a soupeřovu převahu na konečných 2:10. Kdy náš druhý gól zaznamenal Jirka, který si poradil s trestným kopem. Soupeři gratuluji ke skvělému výkonu a mi musíme rychle zapomenout a soustředit se na další zápasy. Bližší informace k zápasu najdete pod odkazem zde.

20/09/13 1. kolo, 2013 Podzim - Šnek FC A

Po létě plného odpočinku je na čase opět rozhýbat naše těla. Startuje nová sezóna hanspaulské ligy 2013 Podzim. V létě jsme se snažili o posílení týmu, zatím se nám povedl jeden úlovek a to Filip. A hned v prvním utkání se ukázal jako platná posila, ale jak se říká, nechvalme dne před večerem. Sezóna je dlouhá. Ještě jedna změna se stala, změnili jsme naše domácí hřiště místo do Hostivaře budeme teď jezdit do Záběhlic. Nastoupili jsme proti týmu, který sestoupil v minulé sezóně z šesté ligy s osmi body, nic jednoduchého nasvědčoval tento fakt a to se též potvrdilo.
      Zápas začal ve vysokém tempu, bylo vidět, že jsou obě mužstva hladová po tak dlouhé době bez fotbalu. Ve třinácté minutě jsem se dostal k míči, trochu ho potáhl a viděl jsem, že mi za hráče soupeře nabíhá Peter. Směřoval jsem tedy přihrávku ... zde

27/08/13 Oficiální představení soupeřů na sezónu Podzim 2013

Přináším Vám krátký článek k nadcházející sezóně Podzim 2013, kde budeme působit opět v sedmé lize, skupiny H. V níže položené tabulce jsou vypsány naši soupeři i se vzájemnými zápasy. Tentokrát z možných jedenácti soupeřů neznáme šest týmu a to Šnek FC A, Kbelské vosy B, Hypochondři, Huňáč PK, Hilton Prague, Epic Fail se kterými jsme v dosavadních 20. sezónách (období, za které mám statistiky) nesehráli ani jedno utkání. Začínáme 14.9.2013 v 10:00 na našem novém domácím hřišti v Záběhlicích, proti týmu Šnek FC A. Jak jsme už napsal tabulka je zde.

26/06/13 11. kolo, 2013 Jaro - Boca Seniors

V posledním kole nás měl čekat tým Boca Seniors, k tomu ale ani nedošlo a v průběhu týdne nám byl poslán e-mail. Soupeř vzhledem k nedostatečnému počtu hráčů nenastoupí k tomuto zápasu. A tak jsme se mohli radovat ze záchrany, i když tato výhra v konečném důsledku už na naší záchranu jenom potvrdila. Honza napsal docela trefný komentář: "My nejsme schopny ani sestoupit ...". Tahle sezóna se nám doopravdy vůbec nepovedla a vůbec bychom se nemohli divit, kdybychom sestoupili, nestalo se tak a tak musíme doufat a hlavně odehrát lepší zápasy na podzim 2013. A jenom pro úplnost samostatný report ze zápasu, i když nic nepřináší je k nalezení zde.

14/06/13 10. kolo, 2013 Jaro - Alej FK B

Jubilejní desáté kolo nás čekalo opět na domácím hřišti v Hostivaři, tentokrát za letního počasí. Hráli jsme se soupeřem přímo ohroženým sestupem, tak jako jsme mi. Proto byly karty jasně rozdány. Kdo prohraje, bude jeho záchrana zase o něco složitější. Našeho soupeře Alej FK B si pamatuji jako fotbalový tým, kterému není míč cizí, proto mě i zaráželo jeho umístění, pochopil jsem při zápase. Jako kdyby proti nám hrál jiný tým. Zmínku musím ještě učinit v absenci rozhodčích, naštěstí to nemělo žádný vliv.
      První poločas jsme začali dobře, hned ve čtvrté minutě jsme skórovali. Měl jsem v držení na půlce míč, na vápno si naběhl Ben, kterému jsem přihrál. Ten si ne zrovna ideálním zpracováním hodil míč do výšky pasu a následnou střelou z této zde.

Na závěr ještě několik fotek ze zápasu, které naleznete tady.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

Copyright © 2008 - 2017 MaRtIn. Všechna práva vyhrazena.