profesori.biz

ARCHIV NOVINEK

13/11/10 9. kolo, 2010 Podzim - No fear KK

Za rekordne teplého počasia a silného vetra sme sa zišli v 9. kole na Pražacce, kde na nás čakal tím No fear KK. Súper zo spodu tabulky, no nikto z nás sa neodvážil súpera podceniť, keďže vieme že sa to nevypláca. Nastúpili sme s jedným hráčom na striedanie, tím No fear bol na tom podobne.
      Hráči No fear KK mali k dispozícií výkop v prvom polčase. Myslím ale, že v úvodných 10 minútach sme toho ukázali viac, no akoby na potvoru sme to boli my, kto dostal ... tady.

autor článku: Peter

12/11/10 8. kolo, 2010 Podzim - Gremio

Skoro s týdenním zpožděním pár vět o zápasu, který jsme sehráli 6.11.2010 od 11:15 na hřišti Zárubova s týmem Gremio. I když před zápasem ztrácel na nás tři body, věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas. Už od první minuty se naše předpovědi potvrdili. Jelikož píši info o zápasu s časovým odstupem, pamatuji si jenom pár šancí, který měli převážně soupeři. Jinak šancí na vstřelený gól bylo na obou stranách poměrně dost, ale vždy tomu chyběla buď finální přihrávka či přesná střela. I když se tyto dvě základní ... pokračování zde.

autor článku: Michal

23/10/10 7. kolo, 2010 Podzim - Vysmátí zajíci

7. kolo, v ktorom sme prehrali 2-3 (2-2) vlastnými chybami, aké sú vidieť v žiackých zápasoch. Jediný, kto si dnes zaslúži pochvalu za výkon je brankár Vláďo, ktorý v druhom polčase pochytal niekoľko tutoviek. Michal nás príjemne prekvapil dvoma vstrelenými gólmi, no i tak nám to nestačilo ani na bod. Osobne si myslím, že to už ani nie tak o výkone celého tímu, ale o nasadedí a prístupe jednotlivcov. Tak snaď nabudúce. Jo a ešte aby som nezabudol, jednoznačne sa pod našu dnešnú prehru podpísala i časomiera rozhodcu, ktorý nás obral o minimálne 7 min. čistého hracieho času v druhom polčase a to už sa nedá nazvať ináč než disaster!!!

16/10/10 6. kolo, 2010 Podzim - 1.NC GoGo

Nachádzame sa v strede sezóny. V 6. Kole sme narazili na tím 1. NC GoGo, ktorý sa nachádzal v tabulke v tesnom závese za nami s 5 bodmi. Pamatníci nášho vzájomného posledného zápasu nas varovali, že to nebude jednoduché. Ako je vidieť, mali pravdu.

Zatím z tohoto nepovedeného zápasu přidány jen fotky (článek dodám později), které jsou k nahlédnutí zde.

edit: (20/10/10) Přidán článek k zápasu s týmem 1. NC GoGo najdete zde.

autor článku: MaRtIn

10/10/10 5. kolo, 2010 Podzim - Dukla Praha FK

5. kolo, naša tradičná prezenčka, ktorú pravidelne rozbehneme v priebehu týždňa, naznačila, že na zápas by sme mali nastúpiť zatiaľ v nasilnejšom možnom zložení, chýbal akurát Pavel. Nastúpili sme proti tímu Dukla Praha FK, ktorého postavenie v strede tabuľky nám napovedalo, že to nebude až taký jednoduchý duel.

02/10/10 4. kolo, 2010 Podzim - ABCOM

V 4. kole, sme si to rozdali s timom ABCOM. Zloženie nášho tímu bolo viac než biedne, no i tak sme verili v dobrý výsledok. Po polčase sme prehrávali 3-1, na začiatku druhého polčasu sme si dali, dá sa povedať takmer vlastné góly a to hlavne po nedorozumnení v obrane medzi Tomášom a Vláďom, takže asi v 38. minúte sme prehrávali zahanbujúco 5-1. Šancí najme z rohovch kopov sme mali zase hodne, no stačili sme akurát len znížiť na rozdiel jedného gólu 5-4. Škoda prehry, no dúfajme, že prišla vo vhodnom okamihu a bude to pre nás znamenať budíček a zamyslenie sa nad hrou, akú sme dnes predviedli. Viac snaď k tomuto nepodarenému zápasu napíše Martin.

edit: (03/10/10) Přidány fotky z posledního zápasu zde.

edit: (05/10/10) Přidán rozšířený článek k zápasu s týmem ABCOM najdete zde.